3

Temmuz
2013

Zeka Geliştirici Strateji Oyunları

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: Yok   |  726 views

strateji

Savaş oyunları ile oyun sırasında kontrol tamamen size ait. Neyi ne zaman ve nasıl hareket ettireceğinize karar vermek isabetli atışlar ile oyunda büyük skorlar yapmak istiyorsanız hemen bu heyecanı canlı yaşayın. Kıyasıya rekabet kıran kırana bir savaş aksiyon macera hepsi en son ve en yeni strateji oyunları serisi ile burada.

Çağlar boyu savaş, Size yepyeni bir Dünya’nın kapılarını size açıyor. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız oyunun son serisi ile karşı tarafın bölgesini ele geçirin ve büyük skorlar elde edin. Oyunu başlatmak için yapman gereken tek şey ekranda gördüğünüz asker resimlerinin üzerine tıklayın Askerleri düşman üzerine yollayın.

İyi bir askerin görevi savaştığı cehpe savunma. En güçlü silahlarınız, tanklarınız ve askerleriniz ile savunma yapın. Düşman birliklerini isabetli atışlarınız ile bozguna uğratın. Karşı tarafın askerlerine tanklarına sizin cephenize girmesine engel olun. http://www.butunoyunlar.org/strateji-oyunlari.htm veya https://www.oyunvapuru.com/savunma-oyunlari linkini tıklayın ve gücünüzü cephe savunma yaparak tüm Dünya’ya gösterin. Zafer sizindir artık.

Örnek Bir Strateji Oyunu : İnsanlar ve Orglar

Açıklaması: İnsanlar ve orglar adlı oyunda orgların kaleye girişine engel olmak için çevreye silahlı donanmalar dizmelisiniz. Orglar kaleye girerse gücünüz azalır ve mağlup olursunuz. Oyunda çeşitli yerlere silahlandırma yaparak orgları ortadan kaldırabilir ve level atlarsınız.

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

2012 © Blog.Satrancoyunu.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. - iletişim