6

Kasım
2013

Kahraman Kırmızı Topun Maceralı Oyunları

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: Yok   |  258 views

Kıpır kıpır bir top ve al rengi ile etrafa neşe saçan bir kahraman olan kırmızı top sizlerle buluşmak için can atmaktadır. Farklı türden maceralarla karşınıza çıkacak olan kırmızı top adeta etrafa neşe saçmaktadır.

Uzun yollar boyu koşuşturur ve yoldaki tüm yıldızları toplayarak başarı merdivenine tırmanmaktadır. Ona yol boyunca eşlik etmek ve onu kucaklamak için hazır olduğunuz zaman memnuniyetle sizinle olacaktır. Genellikle yön tuşları ile kırmızı topun hareket etmesini sağlayabilirsiniz.  Gece yolculuğu adlı oyunda Mouse kullanarak etraftaki nesnelerden yararlanarak ortadaki tüm engellerden kurtulabilirsiniz. Bir diğer oyunumuz ise Yeşil Top adlı oyundur. Bu hoş bölümdeki amacımız topu sürükleyerek belirlenmiş olan alana doğru ilerletmektir. Görmüş olduğunuz gibi iç açıcı isimlerle kendisini sevdirmeyi başaran top oyunları sizlerle buluşmak istemektedir. Ayrıca top, zeka ve macera oyunları ile zamanınızı geçirebilirsiniz.

Taktir edersiniz ki herkesin kendince bir tarzı vardır. İşte bu saydığımız kategoriler arasından kendi tarzınıza göre oyunları oynayabilirsiniz.

Kırmızı top oyunlarını oynamak için tıklayın

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

2012 © Blog.Satrancoyunu.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. - iletişim