18

Nisan
2020

Çocuklar için Harika Bir Macera Oyunu

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: 3  |  616 views

Evde çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için yapılabilecek olan en güzel aktivitelerden birisi ise bilgisayar oyunları oynaması olacaktır.
Bilgisayar üzerinde çocuklar için çeşitli türden oyunlar bulunmakta ve bu oyunlar, çocukların olumsuz bir şekilde etkilenmemesi için özenle hazırlanmaktadır. Buna örnek niteliğinde olan su ve ateş oyunları, erkek veya kız çocuklarının eğlenceli bir şekilde zaman geçirmesi ve olumsuz olarak etkilenmemesi adına oldukça güzel bir tercih olacaktır. Bu oyunları oynayabileceğiniz www.suveates.net sitesi, güncel olarak bulunan ateş ve su oyunlarını barındırmakta biz sizlere sunmaktadır. İçerisinde şimdiye kadar geliştirilen ve çocuklar tarafından sevilen oyunların hepsi bulunmakta ve bunun yanında bu karakterlere benzetilerek ortaya çıkan yan oyunlarda ayrı bir kategoride yayınlanmaktadır.


Oyunu oynamak için ateş karakterini ve su karakterini ayrı bir şekilde kontrol etmeli ve ederken birbirleri ile senkronize bir şekilde oyunu oynamalısınız. Birbirlerinin yolunu açmakta yardımcı olurken, yanmalarını sağlayacak bölgelerden uzak durmalı ve kapılara ulaştırarak bölümü geçmelerini sağlamalısınız.

ATEŞ VE SU OYUNU OYNA

yorumlar:

3 Yorum Yapılmış!

  Pembe Acar

  May 17, 2020

  Ateş ve su oyununu ben biliyorum cidden oynadıkça inanın oynayası gelen cok tatlış bir oyun. Oynayın bu oyunu siiznde hosunuza gidecek emin olun.

  Enver Mercan

  Haz 27, 2020

  Teknoloji öyle bir hale geldiki çocuklarımıza tablet olmadan yemek yediremez hale geldik 🙂 Kızım ateş ve su oyunu oynamayı çok seviyor herkese tavsiye ederim.

  Zeki

  Eki 14, 2020

  Ben bu oyunu biliyorum ve eskiden beridir oynuyorum ama burada baktım da oyun hakkında bilmediğim çok şey farmış yazı için teşekkürler.

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

2012 © Blog.Satrancoyunu.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. - iletişim