18

Nisan
2020

Heyecan Verici Macera Türünde Oyunlar

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: 2  |  602 views

Bugün sizlere bilgisayar ve android ortamında birbirinden farklı olarak birçok dilde hizmet veren, binlerce hatta milyonlarca oyun sitesi var ama bunlardan çok azı gerçekten arka tarafından sizin işletim sisteminize yarar vermeden çalışır. Çünkü birçok site kendi karları için işletim sistemine kurulumu zorunlu, programlar ile gelen ek uygulamalar yükler ve arka planda bu ek uygulamaların ne yönde çalıştıklarını ise Windows işletim sistemlerinin kapalı kaynak olmalarından dolayı asla bilemezsiniz.
İnternet ortamında kullanılan macera oyunlarının geneli kurulum gerektirdiği ve ek uygulamalar zorunlu olduğu için bellek kaybına neden olurlar ki oyun kurulumlarının bilinen en çok bellek kayıplarına başlı başına neden olduğunu da hesaplarsak artılarla bu sorunun sizin bilgisayarınız için ne kadar hız ve performans kaybına neden olacağı bilinmez.

18

Nisan
2020

Çocuklar için Harika Bir Macera Oyunu

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: 3  |  613 views

Evde çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için yapılabilecek olan en güzel aktivitelerden birisi ise bilgisayar oyunları oynaması olacaktır.
Bilgisayar üzerinde çocuklar için çeşitli türden oyunlar bulunmakta ve bu oyunlar, çocukların olumsuz bir şekilde etkilenmemesi için özenle hazırlanmaktadır. Buna örnek niteliğinde olan su ve ateş oyunları, erkek veya kız çocuklarının eğlenceli bir şekilde zaman geçirmesi ve olumsuz olarak etkilenmemesi adına oldukça güzel bir tercih olacaktır. Bu oyunları oynayabileceğiniz www.suveates.net sitesi, güncel olarak bulunan ateş ve su oyunlarını barındırmakta biz sizlere sunmaktadır. İçerisinde şimdiye kadar geliştirilen ve çocuklar tarafından sevilen oyunların hepsi bulunmakta ve bunun yanında bu karakterlere benzetilerek ortaya çıkan yan oyunlarda ayrı bir kategoride yayınlanmaktadır.

2012 © Blog.Satrancoyunu.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. - iletişim