15

Kasım
2013

Süper mario oyunları oynayın

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: Yok   |  202 views

supermariovergisiYaz tatili, sömestr tatili ve yoğun geçen günlerin ardından can sıkıcı olaylara tanık olmamak için arkanıza yaslanın ve tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atmak için hemen mario  sitesini ziyaret ediniz… Bunun sebebi sizi eğlendirecek ve sıkıntınızı alabilecek nitelikte eğlencelerin bu mekanda yer almasıdır. Mario kahramanının o sempatik görünümü ile yolculuklar gerçekleştireceksiniz. Bu evrede çeşitli canavarlarla karşılaşacaksınız ve onları kahramanımızdan uzaklaştırmanız gerekecektir.

Maryo Oyunları, Araba Oyunları, Çizgi Film Oyunları, Macera Oyunları kategorileri bulunan sitemiz başarılı oyunları ile gönlünüzü fethedecek ve sizi kendisine bağlayacaktır. Aradaki bağın güçlenmesi için sizin de sevgi  ile yaklaşmanız gerekmektedir değerli  kahramanlarımıza.Oyunlar yüklendikten sonra macera başlayacaktır ve hayal dünyasındaki gibi enerjiniz hiç bitmeyecektir. Başarılar elde edecek ve level atlayacaksınız.

Böylece oyunda ne kadar yükselirseniz o denli başarılı olma olasılığınız artacaktır. Mario ile tanışmak için renkli dünyamızı ziyaret etmelisiniz. Sıkıldığınız sürece başka alternatiflere yönelebilir farklı kategorilerimizde gezinerek zamanınızı hoş kılabilirsiniz.

Herkesin belkide 1 defa oynamış olduğu klasik mario oyununu sizlere tavsiye ediyoruz.

klasik-maryo-12

 

Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

2012 © Blog.Satrancoyunu.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. - iletişim