4

Temmuz
2022

PUBG (Papçi) Nedir ? Nasıl Oynanır ?

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: Yok   |  98 views

PUBG Oyunu Nedir?

PUBG: Battlegrounds ya da bilinen adıyla PUBG (Papçi), Bluehole tarafından geliştirilmiş ve yayına sürülmüş multiplayer bir savaş oyunudur. Oyun bir uçağın içinde başlar. Oyuncular istedikleri zaman bu uçaktan çatışmaların yaşanacağı bölgeye atlarlar ve paraşütlerini açarak ada içerisinde istedikleri konuma iniş yaparlar..

PUBG(Papçi) Oyununun Amacı Nedir?

Oyunda amaç çeşitli silahları kullanarak diğer oyuncuları imha edip adada kalan son oyuncu olmaktır. Oyun esnasında harita gittikçe küçülmektedir. Bu sebeple oyuncular daha küçük bir alana sıkışırlar ve birbirlerini bulup vurma ihtimalleri artar. Yani oyun hızlanır.. Oyunda son kalan oyuncu / takım oyunu kazanır.

PUBG Ne zaman Çıktı? Hangi Platformlarda Oynanabilir? 

Oyun 2017 senesinde ilk olarak Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çok kısa bir sürede 4 milyonu geçkin kopya sattıktan sonra aynı yılın aralık ardında Xbox One platformunda piyasaya sürüldü. Ama asıl çıkışı 2018 senesinde Android ve İOS platformlarında ücretsiz olarak yayınlanması ile beraber gerçekleştirdi. Günümüzde hala en popüler fps oyunlarından biridir.

Papçi En Kolay Nasıl Oynanır?

Papçi oyununun benzerini indirip kurmaya gerek kalmadan, bilgisayardan kolayca oynayabileceğiniz bir web sitesi bulunmaktadır. Alta linki bırakıyorum.

Oyunun linki burada : http://www.akillicaybardagi.gen.tr/papci-oyna.html

Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

2012 © Blog.Satrancoyunu.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. - iletişim