28

Mayıs
2014

Macera Dolu Mario Oyunları

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: Yok   |  162 views

supermariovergisiKlasik mario oyunu zaman içerisinde tercih edilirliğinden hiç bir şey kayı etmeden, sizlerin çocukluğunda ve bugün bile aynı derecede beğeni görerek oynanan oyunlardandır. Günümüzde çıkan birçok oyun sadece android işletim sistemlerinde yer almakta olmasına karşın  mario oyunları bilgisayar ortamında ve diğer işletim sistemlerinde de sevenleri ile buluşmaktadır.

Bugün bilgisayar ortamında oynanan oyunların tercih edilirliği azdır. Bunun nedeni oyunlar, diğer her şey gibi bilgisayarımız üzerinde bir bellek kaybına neden olurlar. Aslında diğer her şeyden kastımız, gerçekten her şey… Bilgisayar üzerinde yazdığınız tek harf bile bir bellek kaybına neden olur ama bu geçici bellek kayıplarının aksine bilgisayarlar kurulum gerektiren uygulamalarda kalıcı bellekten bir kısmına müdahale eder ve bu müdahale oyun görseller ve diğer efektleri için oyunlarda çok fazladır. Oyun kurulu bilgisayarlar hem bellek hem de kullanım sırasında birçok ek uygulamanın aynı anda çalışmasından dolayı sürekli artan bir performans düşüşüne neden olurlar ve bu performans düşüşleri zaman içerisinde bilgisayar ömrünü sonlandırır.

Mario Yıldız AvıSitemiz, sizlere bilgisayar üzerinde herhangi bir kurulum ve ek uygulama gerektirmeden mario oyunlarının tamamına erişim imkânı sağlamakta ve bu bağlamda mario oyunlar için olduğu kadar sitemiz üzerinde bulunan ve diğer hizmetinize açılmış oyunlarda da hız ve performans garanti edebilmektedir, keyifli zamanlar.

Mario yıldız avı oyna

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

2012 © Blog.Satrancoyunu.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. - iletişim