4

Mart
2014

Maç Oyunlarının En iyisi : Topçu Kafalar

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: Yok   |  213 views

topcu-kafalarGelişen oyun sektörü ile internette bir çok oyun sitesi açıldı. İnternette yüzlerce flash oyun sitesi içerisinde güzel ve reklamsız oyunların yüklü olduğu siteleri bulmak gerçekten zordur. Çocuklar ve gençler başta olmak üzere interneti kullanan her bireyin hem zamanını geçirmek hem de eğlenmek için oynadığı flash ve html5  oyunlar vardır. Bunların arasında en çok oynanan flash ve html5 oyunlar şüphesiz ki top oyunlarıdır.

Macoyunlari.biz.tr sitesinde onlarca top oyununu bulabilirsiniz. Kafa ile top oynama oyunlarının ağırlıkta olduğu sitede penaltı oyunları, şut çekme oyunları ve top sektirme oyunlarını da bulabilirsiniz.

Son zamanlarda çizgi film kahramanlarını içeren flash oyunlar en çok oynanan oyunlar arasında yerini almıştır. Site içinde çizgi film kahramanlarının bulunduğu top oyunlarını oynayabilirsiniz. Oyun, futbol oyunu sevenler için oldukça eğlenceli bir oyundur. Çizgi kahramanlar futbol maçı oyununda içinde çizgi film kahramanlarının bulunduğu takımlardan herhangi birini seçip turnuvaya başlayabilirsiniz. Oyuncularınızı ise yön tuşları ile yönetebilir, x ile şut çekip ve z ile pas verebilirsiniz.

Topçu Kafalar oyna

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

2012 © Blog.Satrancoyunu.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. - iletişim