17

Haziran
2014

Lipton Akıllı Çay Bardağı Oyunu

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: Yok   |  327 views

Merhaba arkadaşlar, kırmızı çay bardağı oyunları olarak sizlere hem ismimizde yer alan keyword oyuna hem de oyun Dünyası üzerinde bilinen ve beğeni görmüş; gelmiş, geçmiş en iyi oyunlara yer vermekteyiz.

Bilinmesi gereken en önemli özellik ise, arşivimizin büyüklüğü değil sizlere hizmet verirken kurulum – aktivitasyon veya her hangi bir ek uygulama indirme gibi zorunluluklar sunmamamızdır. Öncelikle, bilgisayarlar üzerinde oyun oynamak konsol benzeri yapıları ile kullanıcılarına tam kontrol sağlaması bakımından çok tercih edilir android işletim sistemindeki yer alan cihazların aksine ama iki türde de bazı sorunlar vardır, oyun oynamak adına. Bilinen en büyük sorun güvenlik açıklarıdır ki virüs sektörü oyun kurulumlarının iki türdeki işlerim sistemlerinde de zor olması nedeni ile oyun kurulumlarını hedef almıştır. Sizin için bilgisayarınıza bulaşan bir virüs hız ve performans etkisinde düşüşe neden olmuyor ise sorun olmayabilir ama aslında virüsler genel manada kullanıcının kişisel bilgilerini edinmek için üretilirler ki amacını tamamlamış bir virüsün silinmesi de artık size yarar sağlamak.

Virüsler ile gelen güvenlik açıklarının yanında çok büyük miktarlarda dosyaya sahip olan oyunlar hem bellek üzerinde yer kaplar ve düşük performansa neden olur hem de kullanım sırasında eş uygulamaların tamamının çalışması işletim sisteminizi zedeler. Sitemiz, www.akillicaybardagi.gen.tr sizlere bu sorunların hepsinden uzak bir oyun oynama imkanı sunar. Çünkü, kurulum yok! Dosya indirme derdi yok!

Akıllı çay bardağı oyna

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

2012 © Blog.Satrancoyunu.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. - iletişim