8

Mayıs
2014

Keyifli Silah Oyunlarını Oynadınız mı?

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: Yok   |  183 views

silahBazı şeyler vardır ki gerçek hayatta yapamayız. Bu yüzden bunları oyunlarda, filmlerde, dizilerde, dergilerde yaşarız. Bu şeylerden bir tanesi de kuşkusuz silahlar. Normal hayatta silah kullanmak için pek şansımız yoktur. Bu sebepten ötürü bunu genelde oyunlar ile yapmaya çalışırız. Silaha dair kaliteli oyunlar bulmak da zor. Bilgisayarlar için olanları çok performans istiyor. O yüzden her koşulda oynayamaya biliyoruz ancak internetten oynamak istersek oldukça basit. Sadece birkaç basit işlem sonucu istediğimiz kadar silah oyunu oynayabiliriz. Nasıl mı? Hemen anlatayım. İlk olarak yapmanız gereken oyun.biz.tr sitesine girmek ve bu siteden bir silah oyunu seçerek oynamaya kurulmak. Her şey bu kadar basit.

Peki neden bu site? Diyorsanız bunun da cevabı basit. Piyasada bu alanda birçok site var ama çoğu açılmayan oyunlar, gereksiz reklamlar ile dolu. Bu sitede ise her oyun açılmakta hiç bir oyunda sorun bulunmakta ve en iyisi sürekli yeni oyunlar eklenmekte. Silah oyunlarına merakınız var ise bu site sizin için mükemmel. Neredeyse bütün alanlardan oyun var. Bazen keskin nişancı olursunuz, bazen harekat düzenlersiniz bazen de at üzerinde giden bir adamı vurursunuz. Bu tamamen sizin isteğinize kalmış bir şey.

Sizlerde bu oyunları oynamak istiyor, keyifli dakikalar yaşamayı düşünüyorsanız tek yapmanız gereken sitemize girip, karşınıza ilk çıkan oyunu açmak. Sonrasında zaten oyunlar çorap söküğü gibi gelecektir.

https://www.pacogames.com/silah-oyunlari

https://www.macoyunlari.biz.tr/savas-oyunlari.htm

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

2012 © Blog.Satrancoyunu.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. - iletişim