24

Mayıs
2014

İndirilebilir Mario Oyunları

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: Yok   |  148 views

57Zaman içerisinde birçok oyun popülerleşti ve popüleritesini kayıp etti. Birçok oyun bu kaderi paylaştı ama bazı oyunlar var ki asla unutulmaz. Aslında bu kategori çok küçüktür. Sayılmasını istesek akla ilk olarak mario gelir ve bu konuda da haklısınız. Mario oyunu zaman içerisinde kültleşmiştir ve oyun sanayinde bir numara olma hususunda asla ödün vermemiş ve vermeyecektir.

Çocuklarımız için bugün asla endişe etmeden oyun oynama keyfini yaşatacak ender oyunlardandır ve kullanımı ise çok basit. Birçok bilgisayar kullanıcısı bilgisayarlarında meydana gelen ve zamanla bozulmalara kadar giden performans düşüşünden şikâyetçidir. Bu performans düşüşünün nedeni ise bilgisayarımız her işlem için bir bellek kullanır ve bellek boyutları işlemin türüne ve içeriğine göre değişir. En çok bellek kaplayan işlemlerin başında da her zaman oyunlar gelir çünkü içerisinde görsel zenginlik ve yazılım belgeleri çok fazla boyutlara ulaşır.

Bugün bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyaların yanında ek olarak gelen ve kurulması mecburi sanılarak kurulan dosyaların verdiği ve işletim sisteminin kapalı kaynak kodlu olmasından dolayıdır ki arka tarafta ne yaptığını asla belirleyemediğiniz bu casus yazılımlarla da bilgisayarınız miladını çok erken doldurmakta. Sitede bulunan mario oyunlarını hiçbir ek uygulama kullanmadan ve direk oyun dosyaları ile kurulum yaparak mümkün olan en küçük bellek kapasitesi ile işlem görür.

MARİO İNDİR.

Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

2012 © Blog.Satrancoyunu.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. - iletişim