18

Nisan
2020

Heyecan Verici Macera Türünde Oyunlar

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: 2  |  615 views

Bugün sizlere bilgisayar ve android ortamında birbirinden farklı olarak birçok dilde hizmet veren, binlerce hatta milyonlarca oyun sitesi var ama bunlardan çok azı gerçekten arka tarafından sizin işletim sisteminize yarar vermeden çalışır. Çünkü birçok site kendi karları için işletim sistemine kurulumu zorunlu, programlar ile gelen ek uygulamalar yükler ve arka planda bu ek uygulamaların ne yönde çalıştıklarını ise Windows işletim sistemlerinin kapalı kaynak olmalarından dolayı asla bilemezsiniz.
İnternet ortamında kullanılan macera oyunlarının geneli kurulum gerektirdiği ve ek uygulamalar zorunlu olduğu için bellek kaybına neden olurlar ki oyun kurulumlarının bilinen en çok bellek kayıplarına başlı başına neden olduğunu da hesaplarsak artılarla bu sorunun sizin bilgisayarınız için ne kadar hız ve performans kaybına neden olacağı bilinmez.


Sadece macera oyunları değil, içerisinde barındırdığı birçok oyun ile sizlere hizmet veren sitemiz herhangi bir kurulum ve ek uygulama gerektirmeden sizlere hizmet verdiği için hız garanti eder. Ki flappy bird ve anahtar topla gibi sektöründe öne çıkmış oyunlara da yer vermesi ve kategoriler ile kolay erişilebilir bir şekilde sizlerin beğenisine sunması site içerisinde gezinim kolaylığından ötürü hız ve performans korumasının yanında keyifli anları da garanti eder.


Sitemiz üzerindeki oyunlar tamamen özgün internet kullanıcılarının zaman içerisinde beğenisi kazanmış ve bu bağlamda en popüler oyunlardır.

https://www.cartoonnetwork.com.tr/oyunlar/kategori/macera-oyunlari

https://oyungemisi.com/macera-oyunlari/

yorumlar:

2 Yorum Yapılmış!

  Ankara Tercüme

  Nis 19, 2020

  Bu tarzda bilgilerin devamının gelmesini bekliyorum. Kolay gelsin.

  Kenan Demir

  Nis 23, 2020

  Online olarak oynanabilecek oyunlar, karantina zamanında kafa dağıtmak için zamanı eğleneceli heyacanlı macera oyunları için harika bir makale!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

2012 © Blog.Satrancoyunu.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. - iletişim