28

Şubat
2014

Flappy Bird Çılgınlığı Heryeri Sardı

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: Yok   |  163 views

Herkesi bir oyun heyecanı almış gidiyor. Çünkü artık cep telefonlarımız da birer oyun konsolu olarak bize hizmet veriyor. Her akıllı cep telefonu yüksek kapasiteleri sebebiyle artık en komplike oyunları dahi oynatabiliyor ve sahiplerine heyecan ve keyfi bir arada sunabiliyor.
flappybirdCep telefonları sahip oldukları iyi işlemciler ve kaliteli geniş ekranları sebebiyle her çeşit oyunun oynanabileceği bir mobil oyun konsolu haline büründü. Bu durumda da herkes oyunlar ile içli dışlı olmaya başladı. Çünkü oyunsuz geçecek her gün bu insanlar için heyecandan uzak geçirilmiş bir gün olarak karşılarına çıkıyor.
Bu sebeple de oyun düşkünlüğü hat safhada ilerliyor. Özellikle angry birds oyunundan sonra kuşlu oyunlara çok talep arttı bu oyunlardan biri olan flappy bird oyunu da inanılmaz ilgi görüyor. Herkes internet üzerinden flappy bird oyunu oynamak için uygun bir yer ararken buldukları ilk kaliteli sitede güzel güzel oyunlarını oynuyorlar. Flappy bird oyunu o kadar hızlı bir şekilde kendini oyunculara kabul ettiriyor ki herkes bu oyunu oynamadan geçemiyor.

Oyunu oynamak için tıklayın

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

2012 © Blog.Satrancoyunu.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. - iletişim