22

Ocak
2015

Haxball’da Arkadaşlarınıza Meydan Okuyun

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: Yok   |  73 views

Çoğu kişi bilmese de dünyayı kasıp kavuran Flash oyunlardan birisi haxball’dır. Bu oyunun bu kadar çok sevilmesindeki ana etken ise futbolu içerisinde barındırmasına karşın çok basit bir şekilde oynanabiliyor olmasıdır. Yani öyle uzun uzadıya karmaşık bir oynanış stili yoktur. Tam aksine çok basit bir oynanış stili vardır ve bu insanların çok hoşuna gitmektedir. Bu oyunları hemen oynamaya başlayabilir ve çok güzel vakit geçirebilirsiniz.

Haxball oynarken yapmanız gerekenler yön tuşları ile küçük topunuzu hareket ettirerek karşı takıma gol atmaya çalışmaktır. Bunun içinde space tuşunu kullanacaksınız. Space tuşu ile futbol topuna vurabilirsiniz. Ayrıca rakibinizin üstünde de baskı oluşturabilirsiniz. Bu sayede çok daha rahat bir şekilde istediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Ayrıntılara haxball taktikleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde en yeni Haxball oyunlarını oynamanız mümkündür. Ayrıca Haxball oyunundan sıkılırsanız, hemen başka bir spor oyununa geçiş yaparak çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Bu konuda sitemiz sizlere en iyi oyunları en iyi şekilde sunmaktadır ve çok güzel zaman geçirmenizi sağlamaktadır. Sitemizdeki oyunları hemen şimdi oynamaya başlayabilirsiniz.

HAXBALL TÜRKİYE SİTESİNE GİRİP OYUNU İNCELEYİN

Etiketler:

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

2012 © Blog.Satrancoyunu.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. - iletişim