18

Nisan
2020

Çocuklar için Harika Bir Macera Oyunu

Yazar: admin  |  Kategori: Site Tanıtımı  |  Yorum: 1  |  6 views

Evde çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için yapılabilecek olan en güzel aktivitelerden birisi ise bilgisayar oyunları oynaması olacaktır.
Bilgisayar üzerinde çocuklar için çeşitli türden oyunlar bulunmakta ve bu oyunlar, çocukların olumsuz bir şekilde etkilenmemesi için özenle hazırlanmaktadır. Buna örnek niteliğinde olan su ve ateş oyunları, erkek veya kız çocuklarının eğlenceli bir şekilde zaman geçirmesi ve olumsuz olarak etkilenmemesi adına oldukça güzel bir tercih olacaktır. Bu oyunları oynayabileceğiniz www.suveates.net sitesi, güncel olarak bulunan ateş ve su oyunlarını barındırmakta biz sizlere sunmaktadır. İçerisinde şimdiye kadar geliştirilen ve çocuklar tarafından sevilen oyunların hepsi bulunmakta ve bunun yanında bu karakterlere benzetilerek ortaya çıkan yan oyunlarda ayrı bir kategoride yayınlanmaktadır.


Oyunu oynamak için ateş karakterini ve su karakterini ayrı bir şekilde kontrol etmeli ve ederken birbirleri ile senkronize bir şekilde oyunu oynamalısınız. Birbirlerinin yolunu açmakta yardımcı olurken, yanmalarını sağlayacak bölgelerden uzak durmalı ve kapılara ulaştırarak bölümü geçmelerini sağlamalısınız.

ATEŞ VE SU OYUNU OYNA

yorumlar:

1 Yorum Yapılmış!

    Pembe Acar

    May 17, 2020

    Ateş ve su oyununu ben biliyorum cidden oynadıkça inanın oynayası gelen cok tatlış bir oyun. Oynayın bu oyunu siiznde hosunuza gidecek emin olun.

    Cevapla

yorum yapmak ister misin?

2012 © Blog.Satrancoyunu.gen.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. - iletişim